مرگ کارگر جوان درپی سقوط به چاهک آسانسور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ساعت 7:16 صبح روز گذشته کارگران ساختمانی متوجه سقوط کارگر جوان به داخل چاهک آسانسور شدند، با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که بلافاصله گروه امداد و نجات 16 مستقر در ایستگاه 64 آتش‌نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه در خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، بلوار بهار اعزام شدند.

رامین نایب‌پور؛ رئیس ایستگاه 64 آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در یک ساختمان نیمه‌کاره 6 طبقه (دارای سه طبقه منفی)، کارگران مشغول کار بودند که ناگهان یکی از کارگران از طبقه اول به داخل چاهک آسانسور سقوط کرد.

وی افزود: نیروهای آتش‌نشانی بی‌درنگ محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص خود را به انتهای چاهک آسانسور رساندند و کارگر سی ساله که کاملاً بی‌هوش بود را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس رساندند.

رئیس ایستگاه 64 آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: متأسفانه پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد کارگر جوان بر اثر شدت جراحات در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل محل حادثه، هشدارهای ایمنی را به مسئولان کارگاه ساختمانی ارائه دادند.

آسانسور ایمن پایا در ابتدا با نام روبین لیفت با خدمات بازسازی ، تزئینات ، سرویس و نگهداری فعالیت خود را آغاز کرد.

پس از مدتی کوتاه با تاسیس کارگاه خود در نظر آباد کرج فعالیت خود گسترش داد

ساعات اداری

ایمن پایا این زمان ها در خدمت شما عزیزان می باشد !

شنبه تا چهارشنبه : 8 صبح الی 5 بعد از ظهر

پنجشنبه : 8 صبح تا 1 ظهر

تعطیلات و سایر ساعات : فقط خدمات دهی به سرویس های شبانه روزی